Sony playstation

Shitet nga: Shefki hoti 07 Sht 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony playstation eshte ne gjendje te rregullt te gjitha pjeset jane ne gjendje te rregullt perveq nje dorze e cila nuk i punon butoni x .Sony punon mire dhe eshte i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim