Sony playstation 2 slim.

Shitet nga: Arton 23 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony punon shum mir,punon me cd origjinal,por gjithashtu eshte i kthyer me usb.Ka dy doreza origjinale,një usb 2giga dhe memorycard 32 mb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim