Sony playstation 2

Shitet nga: Shefki hoti 07 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony playstation eshte ne gjendje te rregullt i ka te gjitha pjeset por njera dorz e saj ka problem me butonin x .Eshte i ruajtur dhe punon mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim