Sony playstation 2

Shitet nga: Altrit 08 Sht 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony playstation 2 eshte ne gjendje te rregullt edhe pjeset e tij jane ne gjendje te rregullt perveq nje dorze e cila nuk i punon butoni x.Sony eshte i ruajtur dhe punon mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim