Sony playstation 2

Shitet nga: Xxxxx 23 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje te mir dhe ka qip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim