Sony playstation 3

Shitet nga: bujari 31 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes playstatin 3 me nje xhostik ngjendje tregullt.me tgjitha keto cd. Qe jane ne foto. Pes2013. Pes2014.Fifa2014.gta4.teken6.ned for sped. MotoGP.Ka prob nuk pi lexon cd.per cdo info 049439513 ne kete numer edhe viber dhe whatsap. Cmimi I diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim