Sony playstation 3

Shitet nga: Getoar 26 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes playstation 3 modeli super slim ne gjendje perfekte me 1 dorz dhe 1 cd Resistance 2 si dhe kabllot hdmi dhe mbushsin e dorzav
Bej ndrrim me Samsung s5 ose iPhone 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim