Sony playstation 3 500gb

Shitet nga: Ardit 13 Qer 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ps3 , 500gb , 1 joystick , 2 cd (gta 5 dhe pes 2013).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim