Sony playstation 3 Slim

Shitet nga: Emin 27 Tet 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
sony eshte me gjendje te rregullt i lexon te gjitha CD pa problem i ka dy dorza kabllen hdmi dhe nje CD PES 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim