Sony playstation 3 super slim +6CD

Shitet nga: Sony 28 Mar 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony Playstation 3 eshte ne gjendje te rregullt posedon 1 dorez te gjitha kabllat dhe 6 cd me lojra te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim