Sony playstation 3

Shitet nga: Vedat Alshiqi 05 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 6 Sony playstation 3,te kompletuar me ulse dhe tavolina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim