Sony playstation 3

Shitet nga: Rinor 07 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony playstation 3 me dy kontrolla dhe po ashtu mbushesin e kontrollave . Sony pranon te gjitha llojet e CD-ve dhe eshte i perdorur 2 muaj . 044 772 629 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim