Sony playstation 3

Shitet nga: Soni 04 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet soni 3 ne gjendje perfekte fare pak i perdorur.eshte multimen dhe ka 10 lojera si dhe posedon 2 jostika.boj ndrrim me llaptop.qmimi i sonit eshte 240 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim