Sony playstation 3

Shitet nga: albin 26 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony playstation 3 versioni i fundit me loja si gta5 dhe pes 2014 sony dhe cd jane ne gjendje perfekte plus kabllen hdmi falas me 1 xhystik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim