Sony playstation 3

Shitet nga: Ardi 06 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
eshte ne gjendje te rregullt ka dy gjostik dhe 4 cd falas qe punojn shum mir
Nuk ka qip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim