Sony playstation 4

Shitet nga: egzon berisha 11 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes sony playstation4 sony esht ne gjendje te mir ka 13 lojra te ndryshme ka ni gjujstik dhe ni mbushsper 2 gjujstika qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim