Sony playstation2

Shitet nga: Avdyl 13 Gsh 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Sony playstation2 që është I përdorur pak ka dy gjostika pranon cd-et fallco dhe cd-et origjinale dhe që është I ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim