Studio dhe dy play station 2

Shitet nga: Arben musa 17 Jan 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
shes dy play station 2 dhe studio me smadhus zeri play stationat jan ne gjendje te rregullt me program per te luajtur me usb dhe gjitha paisjet per kyçje ne TV dhe me gjystika kurse studio esht me 7 vende per CD mund te lidhet dhe me DVD dhe me telefon mobil te gjitha keto me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim