TEK'NEEK | E-SHOP | PAJISJE ELEKTRONIKE ME POROSI!

Shitet nga: TEK'NEEK 12 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Sjellim keto pajisje me POROSI!

# Gaming Konzola, Lojera dhe Aksesuare. - SONY PLAYSTATION, MICROSOFT XBOX, NINTENDO Wii etj.

# Gaming Maus, Tastiere, Pad, Kufje dhe Aksesuare tjere per PC - RAZER, STEELSERIES, LOGITECH, ROCCAT, MAD CATZ etj.

# Llaptope Profesional per Gaming, Dizajn apo Video Editim - APPLE MACBOOK PRO, HP, MSI, ASUS, DELL [ALIENWARE] etj.

# Pjese per kompjutere ose llaptope profesional: - INTEL, AMD, NVIDIA, ASUS, MSI, KINGSTON, CORSAIR, CRUCIAL, WD, ANTEC, COOLERMASTER, THERMALTAKE, ROSEWILL, APPLE, etj.

Lidhu me faqen tone ne Facebook

https://www.facebook.com/pages/Tekneek/403538359819449


# Mund te porositni edhe brende apo pajisje tjera te ngjajshme sipas nevojes tuaj!

tag# apple samsung htc tablet smartphone iphone maus tastiere tastature monitor macbook imac hard disk pllake ram memorje display shtepize power supply gamer lojera sony vita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim