TIMON PER LOJRA KOMPJUTERIKE

Shitet nga: Selimi 08 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes timonin per lojra kompjuterike, pak i perdorur ,punon shume mire dhe mund te lidhet edhe me playstation.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim