U shit flm merr jep :)

Shitet nga: Arbër 19 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet loja "God Of War 3" per PS3.
Qmimi kushton 17$
Ose boj ndrrim me 3 lojra te tjera.
Loja funksionon dhe esht ne gjendje te mir.
Qmimi nuk shkon ma lir.
Viber/Whatsapp +37745491226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim