WII ME QIP ME LOJ TE INSTALUME

Shitet nga: WII 18 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
WII VJEN ME KETO

2 REMOTE KONTROLLERA
2 KONTROLLERA NUN CUK
12 LOJ TE INSTALUME
ADAPTERI
KABLLA AV-TV
DHE WII CONSOLLA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim