Wii Nintendo

Shitet nga: Dion 11 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Wii Nintendo i perdorur i ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt.Posedon kabllot dhe 1 gjestik ka dhe 1 CD Cars TOOM
Ka vend per USB dhe Memory Card

Bejme nderrim me Play Station 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim