XBOX 360 + kinekt

Shitet nga: Qendrim 12 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
XBOX 360
HDD 240GB
1 x Xbox Controller (WIFI)
Kinekt
Mundeni me kontaktu ne viber dhe ju qoj edhe fotot livete XBOX'it
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim