XBOX 360

Shitet nga: Andi 08 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes xbox me qip ne gjendje te rregullt me keto mjete:
-HDMI dhe AV cabel
-1 Joystick
-9 CD (Left 4 dead, call of duty, injustice gods among us, pes 2015, fifa 15 etc..)
Nuk mundet me hi ne internet per shkak te qipit qmimin nuk e ndrroj se e kom urgjent pres vetem bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim