XBOX 360 SLIM me stilin ModernWarfare 2 dhe PSP

Shitet nga: Ilir Hasani 24 Jan 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Xbox 360 slim modeli ModernWarfare 2 i perdorur ka problem me qeljen e cd - jav , 2 konsola , 30 loje me qip , HDMI cabel ... Mundem edhe pjes me shit te Xboxit .......Cmimi per Xbox komplet eshte 100 E pjeset varen prej tyre ........... Psp (playstation protable ) 1 version me i vjeter me 3 loja ne hardisk 4GB :FIFA 11 ,TENIS,NEED FOR SPEED SHIFT + FIFA STREET 2 CD ......... CMIMI 50 E ka dhe zbritje .SUPERRRRRRRRRRR QMIMMM PER DYJAT VEQ PER 130 E. !!!!+++ 25 loja = 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim