Xbox 360

Shitet nga: Lend 06 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Xbox 360 me 4 Gjystika Wi-fi dhe me 45 loje
Eshte ne gjendje shume te mire shume pak i perdorun
Qmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim