Xbox 360 250GB - me 8 loja

Shitet nga: Aa 22 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Xbox 360 250GB , 2 gjystika, kablli HDMI dhe me 8 loja, GTA 5, GTA 4, Forza 3 , Crysis 2, Call of Duty Black Ops dhe World at War.
Ose shiten lojat ndamas.
Qmimi 230€ i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim