Xbox 360 Slim 2013 JTAG/RGH

Shitet nga: Xbox 14 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Xbox 360 Slim 2013 shum pak i perdorur me te gjitha pajisjet dhe me HDMI gjithashtu Xboxi ka edhe Harddiskun dhe ka te instaluar Freestyle F3 ku posedon rret 35 lojra si: Fifa 15,GTA 5,FORZA HORIZON,Assasins Creed 1,2,3,4,Untiy ,Need for Speed Rivals e shum te tjera.Cmimi esht me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim