Xbox 360 Urgjent

Shitet nga: Leart 06 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes xbox 360 me dy kontrollera dhe 6 lojra .
Punon ne gjendje te rregullt . Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim