Xbox 360 i Bardh

Shitet nga: Rilind 20 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Xbox 360 Lt 3.0 - i lexon te gjitha cd-jat edhe ato fallc. Xboxi eshte super i ruajtur, mund te lidhet me internet dhe ja daljen HDMI (i qet krejt lojat HD).

Ky Xbox vjen me kto pajisje: dy joystic-a, krejt kabllat, rreth 10 CD (Blur, 2-3 Fifa, GTA 5, COD Ghost, Battlefield etj)
Kontakt: +386 49 66 56 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim