Xbox 360 me qip

Shitet nga: Albin 26 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
shes xbox 360 console me qip dhe me 2 joistika ne gjendje te rregullt . Eshte tipi me i ri i xbox 360 esht tip 2012.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim