Xbox 360 playstation 2 CD

Shitet nga: Albesian 13 Sht 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
bej cd per xbox 360 per qipin lt 3.0 dhe per playstation 2 qmimi :
xbox 360 : 1.5 euro
playstation 2 : 0.5 cent
mund te me kontaktoni edhe ne viber ne numrin
+38649138345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim