Xbox 360

Shitet nga: Albesjan 13 Sht 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes xbox 360 me qip lt 3.0 dhe 2.0 ne gjendje shum te mir me nje qmim shum te volitshem kam 2 gjystika dhe 35 cd po ashtu me ket qmim ju tregoj se si behen cd per xbox vet mund te me therrisni edhe ne viber +38649138345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim