Xbox 360

Shitet nga: Florent 06 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
shes xbox 360. eshte ne gjendje te rregullt. veq e merni dhe mundeni me lshu meniher. nuk ka asnje defekt ka 4 cd ja. per me shum viber +37745489778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim