Xbox 360

Shitet nga: Ardi 07 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes xboxin 360 origjinal pa qip pranon vetem cd origjinal , xboxi ka dy xhostika dhe dy cd origjinal gta5 dhe call of duty black ops II , xboxi vjen me te gjitha pajisjet e tjera si kablla hdmi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim