Xbox me 2 kontrollera dhe cd

Shitet nga: Getoar 12 Sht 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes x box me 2 kontrollera dhe cd : fifa 2013 , gta 5 , naruto etj. Xbox eshte sapo i ardhur nga anglija eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim