Xbox360 I zi

Shitet nga: Admiri 26 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes xbox360 i zi me hard disk(qe ka 66 lojera), ka nje gjeostik, ka kinekt, i punojne lojerat edhe me CD edhe ato ne hard disk qe muneni me instalu te reja, ka qip dhe i punojne lojerat edhe 2.0 edhe 3.0, ka lojerat FIFA16 NBA 16 PES 16 BLACK OPS II,etj. dhe ka programin freestyle.

QMIMI ME MARREVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim