Xbox360 Me qip RGH + Lt+3.0 + HDD 320GB + HDMI

Shitet nga: Florent 11 Maj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Xbox 360 me qip Rgh dhe Lt+3.0 qe d.m.th mundeni me lujt edhe permes hardiskut edhe permes CD-s. Xbox-i Posedon 30 lojra nder ma te rejat ne hdd , 1 joystik kabllat percjellese. Ka HDMI suporton Full hd rezolucion. Xbox-i eshte ne gjendje perfekte.

Lojrat qe i ka ne hardisk disa prej tyre jane:

1. Battlefield Hardline (2015)
2. Fifa 15
3. Pes 15
4. GTA V
5. Call of duty Advanced Warfare
6. Batman arkham city
7. Assassins creed rouge
8. Battlefield 4
9. Watch Dogs
10. Crysis 3
11.Forza Horizon 2
12. Need for speed Rivals
13. WWE2K 15
14.NBA2K15
15. Call of duty Balck ops 2
16. Need for speed hot pursuit
17. Tomb Raide
18. Sniper Elite 3
19 Naruto Ultimate ninja storm
20. Dragon Ball Xenoverse.

etj

Kontakt: 049502257 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim