Xbox360 Me rgh Qip me lojera permes Hardiskut

Shitet nga: Florent 08 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes xbox 360 ne gjendje shume te mire, me Rgh qip qe mundeson luajtjen e lojerave permes hhardiskut. Xboxi vjen me 2 kontrollera, kabllat percjellese dhe me loje te instaluara si:
Fifa 16
Pes 16
Pes13
Gta v
Nba 2k16
Naruto revolution
Minecraft
Call of duty advanced warfare
Call of duty Ghosts
Need for speed
Fifa street
Blur
etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim