Xbox360 elite 120GB HDD

Shitet nga: leotrim 09 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
shes xbox 360 elite 120 GB hardisk . ka 1 gjistik adapterin e ri . plus ka dhe kabllen e cila lidhet me gjistik
ku nuk nevojiten bateriat e shtrenjta .
xboxi eshte model amerikan . per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim