lojera

Shitet nga: korabi 29 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Lojerat jan origjinal dhe shum pak te perdorura jan te ardhura prej suedis per ps3 ne qoftese i bleni te 5 do te jau jap me qmim te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim