play station 2,, 2 copë

Shitet nga: Arben Musa 16 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   85 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 2 play station janë ne gjendje të rregullt me memory card dhe kanë programin për të luajtur me USB i kanë të gjitha pajisjet për kyçje nê TV dhe ka gjystikat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim