playstation 2

Shitet nga: mirlind 06 Dhj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
shes playstation 2 ne gjendje shume te mire e ardhur nga franca dhe disa cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim