playstation 3 slim

Shitet nga: Eri Krasniqi 28 Sht 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony 3 slim ne gjendje shum te mire i ardhur nga gjermania me 2 jostika dhe 3 loja gta 4 pes 2013 dhe fifa 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim