ps3 i ruajtur

Shitet nga: elion 09 Nën 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ps3 shum te ruajtur ka 260gb vje me kabull hdmi dhe me 2 xhistika qmimi mund te bjer ne lir per 20€max per persona shum te interesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim