shes Sony playsation 3

Shitet nga: Ardi 18 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony playstation 3 se bashku me 13 cd te ndryshme sony eshte ne gjendje te rregullt dhe plotesisht funksional,gjithashtu vjen me nje gjostik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim