shes ps3 move

Shitet nga: elion 25 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
ps3 move eshte loje e ngjajshme me wii ke telekomanden dhe permes kameres mund te luash tennis,golf,frizby,gjuajtje me shigjeta,boks etj
telekomanda kontrollon levizjen tuaj pra qfar ben ti ben edhe loja si te jesh ti duke luajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim