shes psvita me 4 loj

Shitet nga: muhamet 20 Qer 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ps vita me loj
little deviants, rayman ,batman ,call of duty
ka dhe
memorikard 8giga
mbrojtsen gum- futrolla
ose viber 0037744114483Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim