shitet biljardon dhe rraketaqkin

Shitet nga: Bashkim Jusufi 06 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet biljardon dhe rraketaqke

te dyja me qimi prej 500 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim